Garanti
Satın almış olduğunuz ürün kullanım ve saklama koşulları kaynaklı hatalar hariç üretim hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde info@eflatunwood.com adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte, iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, Aras kargo firma yetkilisine fatura ya da irsaliyenizin arkasında bulunan iade talep formunu doldurarak ürünü formda belirtilen adrese kargo ile göndermelisiniz:

İNTERBENZ DIŞ TİC LTD ŞTİ EFLATUNWOOD – Çamlık Mah.Tütün Sk. No:29/11 34774 Ümraniye /İSTANBUL

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.
Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da kullanılan, satılabilirliği bozulan ürünler, eflatunwood tarafından iade alınamayacaktır.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?
İade edilen ürün, depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilir. Kartınıza iade işlemi yapıldıktan sonra info@eflatunwood.com adresinden, sitemize üye olduğunuz e-posta adresinize iade bilgileri yollanarak ayrıntılı bilgilendirme yapılır. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır.

Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart